MINI logo balíček

MINI logo balíček

 

MINI LOGO balíček je najlepšou voľbou pre novo vznikajúce firmy s obmedzeným rozpočtom, ale na druhej strane s požiadavkou profesionálneho firemného loga. Na logu pracuje intenzívne 1 grafik. Balíček MINI LOGO poskytne na výber 3 návrhy loga. Z toho sú 2 podľa Vašeho zadania a 1 návrh ako bonus od grafika naviac. 

Objednať »

Obsah balíčku MINI

3 loga (2 podľa Vašeho zadania + 1 bonusové podľa grafika) 1 grafik + licencia k logu v cene 3 kola korektúr - ďalšie za doplatok 55 €/hod. plnofarebné logo čiernobiele logo výstup v 4 formátoch (eps, ai,pdf, jpg) v CMYK, RGB, pantone garancia vrátenia peňazí
  • 3 loga (2 podľa Vašeho zadania + 1 bonusové podľa grafika)
  • 1 grafik + licencia k logu
  • v cene 3 kola korektúr - ďalšie za doplatok 55 €/hod.
  • plnofarebné logo
  • čiernobiele logo
  • výstup v 4 formátoch (eps, ai,pdf, jpg) v CMYK, RGB, pantone
  • garancia vrátenia peňazí

Cena: 255,- € (bez DPH)

Chcete viac návrhov
a neobmedzený
počet úprav?

len o 40,- viacej

Objednať

Základné informácie

Naši dizajnéri sú pripravení začať prácu na Vašom logu hneď po potvrdení Vašej objednávky. Ponúkame Vám originálne spracovanie loga, ktoré rešpektuje obor Vášho podnikania a Váš obľúbený štýl. Garantujeme Vám taktiež kvalitnú spoluprácu a spokojnosť s vytvoreným logom. 

1. Postup tvorby loga


1. ZÁLOHOVÁ FAKTURA
Zašleme vám faktúru za objednané logo, platba prebieha pred začatím prác.

2. VSTUPNÝ FORMULÁR
Následne zašleme vstupný formulár pre výrobu loga. Jeho vyplnenie určí smer grafiky loga.

3. ZASLANIE UKÁŽOK LOG
Po prijatí platby a doručení vyplneného vstupného formulára začneme grafické práce na logu. Od tohto termínu sa počíta čas pre zhotovenie loga.

4. VAŠE PRIPOMIENKY: návrh loga, ktorý sa Vám najviac páči, doladíme farebne, zapracujeme potrebné pripomienky a logo dopracujeme do finálnej podoby.

5. FINÁLNE FORMÁTY LOGA: po odsúhlasení náhľadu Vám zašleme finálne formáty loga (eps, ai,pdf, jpg.. v RGB, CMYK, pantone), ktoré môžete okamžite začať využívať pre firemné účely.

6. DOPLNKOVÉ SLUŽBY: u balíčkov je možnost doobjednať doplnkové služby ako je vizitka, hlavičkový papier, logomanuál, prípadne verzie loga v kompozícii (vertikálne, horizontálne)...

2. VSTUPNÝ FORMULÁŘ PRE LOGO:

Radi spoznáme Váš obľúbený štýl a nemu prispôsobíme výraz loga tak, aby úplne vyjadrovalo predmet podnikania. Z tohoto dôvodu Vám po prijatí objednávky zašleme vstupný formulár pre výrobu loga. Po jeho vyplnení prosíme o spätné zaslanie na našu adresu. Formulár obsahuje stručné a jednoduché otázky, často s možnosťami A/B/C/D/E, kedy nám postačí výber varianty Vám najbližšej. Takto bez veľkého premýšľania vyplníte formulár a dizajnér/-ri podľa Vašich charakteristík navrhnú a vypracujú logo na mieru presne pre Vás.

Spokojnosť s výsledkom Vám garantujeme. Napriek tomu pre Váš lepší pocit a istotu ponúkame aj GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ.

3. V AKOM ČASE OD NÁS LOGO OBDRŽÍTE:V bežnom čase trvá vytvorenie loga cca 7 - 10 pracovných dní, kedy od nás obdržíte prvotné návrhy log na výber a možné ďalšie Vami požadované úpravy k dotvoreniu jednej finálnálnej verzie loga.

Niekedy však môže byť zákazka na tvorbu loga urgentná. Pre tieto situácie môžete využiť možnost výberu loga EXPRES, teda do 48 hodín. Termín, do kedy si prajete vypracovať finálne logo, vyplníte v objednávkovom formulári. Poplatok za prácu EXPRES  záleží od balíčka loga.

V danom čase (za 7 - 10 pracovných dní či do 48 hodín), obdržíte prvotné návrhy log na výber. Návrhy se ale môžu ďalej podľa Vašich pripomienok upravovať, kombinovať... a tak sa konečná doba tvorby loga nedá vopred odhadnúť. Keďže  záleží na rýchlosti vzájomnej komunikácie a na počte a zložitosti požadovaných úprav.

Ceny balíčkov sú konečné, to znamená, ak si neobjednáte doplnkové služby, žiadne ďalšie platby nebudú potrebné ani vyžadované.
Ceny za výrobu loga sú uvedené bez DPH.

4. AUTORSKÉ PRÁVA:

Grafické návrhy log, které pri návrhu vašeho loga vypracujeme ale nebudú vami prijaté, nemajú poskytnutú žiadnu licenciu na použitie. Licenciu obdržíte iba k vami vybranému finálnému návrhu loga. Návrhy ktoré vytvoríme a nebudú prijaté sú autorské práce našeho štúdia ArtLogo.
Grafické prvky / časti,.... nápady z ostatných našich návrhov neni možné objednateľom inde použiť. Tieto nepoužité návrhy a nápady može ArtLogo ako autor použiť u iných diel. Prosíme vás, abyste tieto vami nevybrané návrhy nikde neprezentovali a ďalej neprepracovávali.

Objednávateľ na nepoužité návrhy nemá právny ani majetkový nárok. Z tohoto důvodu neni možné aby objednavateľ použil iné ilustrácie mimo schválené (alebo ilustrácie súvisiace so schváleným logom) pre ďalšie použitie. V prípade záujmu o ich použitie / odkúpenie, je cena za každú ďalšiu ilustráciu / návrh loga v hodnote 80 € + DPH.

Rovnako tak zhotoviteľ (ArtLogo) nemože použ vami schválenú ilustráciu / logo ani ilustrácie súvisiace so  schváleným návrhom loga nikde inde.
 

Licenciou k užívániu loga/logotypu ArtLogo majiteľovi loga garantuje neobmedzené práva na používanie logotypu. Vašou objednávkou a riadnym vyplatením loga sa stávate výhradným majiteľom loga (iba na vybraný finálny návrh loga, nie na všechtky návrhy). Vaše nové logo nebude autor ponúkať na predaj iným osobám alebo spoločnostiam. Ďalšie neobmedzené využitie loga určuje priamo vlastník loga.
Licenciou  k používaniu loga se nezaručuje patentové právo na logo. O ochranu loga pred zneužitím a používáním iným subjektom je potrebné zažiadať na Úrade priemyslového vlastníctva, kde Vám zaistia ochrannú známku.

5. SLUŽBY NAD RÁMEC ZÁKLADNEJ CENY BALÍČKU:

Možnosť doobjednať INVERZNÚ VERZIU LOGA v cene 50 € - Inverzná verzia loga sa používa v prípadoch, kedy je podklad určený na umiestenie loga příliš tmavý. V cene je len jedno inverzné prevedenie. Ak uvažujete o dvoch alebo viacerých verziách inverzných prevedení, platí sa príprava každej verzie v cene 50 €.

Možnosť využívať vybrané logo v rôznom usporiadaní - ak sa po odsúhlasení loga rozhodnete vybrané logo používať napríklad ešte aj na výšku, na šířku alebo inak podľa Vášho priania. Túto verziu loga pripravíme, aj s jej finálnym balíčkom (obsahuje jpg, pdf, eps, ai, v CMYK, RGB, PANTONE, ...) v cene 50 €. Každá ďalšia verzia alebo usporiadanie loga, s ktorou si prajete celý finálny balíček rôznych formátov loga, stojí 50 €. V prípade, že Vám bude stačiť len formát eps, pdf -  ponecháme Vám ho zdarma.

Doplnková ilustrácia - V prípade záujmu a požiadavky využívať zo zaslaných návrhov okrem vybraného/schváleného loga ešte dalšie, doplnkové logo (z našich zaslaných návrhov), je jeho cena 80 €.

TVORBA 3D LOGA - pracujeme v programe Adobe Ilustrator (2D program). Logo začíname robiť v 2D.
Efekt 3D loga Vám však ľahko vytvoríme. Najskôr vytvoríme logo ploché (bez efektov). Po Vašom výbere vhodnej verzie, ju  rozpracujeme do efektov.

Individuálne objednávky: Pri objednávkach, kde sa predom nedá stanoviť presná cená práce (zložité zákazky) a pri velkých grafických projektoch je stanovená za grafickú prácu 55 €/ hod + DPH. Celková cena zákazky je určená podla skutočne odpracovaného času.

Zmluva na mieru:
V prípade požiadavky riešenia grafickej tvorby so zmluvou na mieru, pripomienkovanou právnikom objednatela, je cena stanovená individuálne (podla náročnosti úprav v zmluve) od 110 € + DPH za právne výdaje z našej strany. Tieto výdaje v základných balíčkoch zahrnute nie sú.

Bude nám potešením s Vami spolupracovať.

Vaše ARTLOGO

Balíčky

215,-

2 návrh loga
1 grafik
3 kolá úprav

255,-

3 návrhy loga
3 kolá úprav
1 grafik

295,-

4 návrhy loga
neobmedzené úpravy
2 grafici

415,-

5 návrhov loga
2 grafici
neobmedzené úpravy
1 úplne nový návrh
grafika vizitky

540,-

6 návrhov loga
2 grafici
neobmedzené úpravy
3 nové návrhy
vizitky,hlavičkový papier